Zaawansowany poziom czasopisma wymaga, aby zespół ekspertów dzielących się swoją wiedzą z Czytelnikami prezentował jak najwyższy poziom merytoryczny. Dlatego piszą dla nas tylko doświadczeni i wiarygodni eksperci z zakresu prawa oświatowego, Karty Nauczyciela, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, bhp, finansów i płac oraz przepisów wykonawczych do oświatowych aktów prawnych.

Nasi specjaliści to nie tylko radcowie prawni i prawnicy specjalizujący się w rozwiązywaniu najtrudniejszych problemów kadrowo-płacowych, ale także dyrektorzy szkół - praktycy z wieloletnim doświadczeniem oraz szkoleniowcy na co dzień doradzający szkołom w zakresie stosowania prawa oświatowego, wizytatorzy z kuratorium oświaty, a także specjaliści z wydziałów oświaty organów prowadzących oraz ministerstwa pracy.

Zapraszamy do kontaktu: grupa.oswiata@wip.pl

Redakcja

Agnieszka Rumik-Smolarz  Redaktor naczelna - "Zarządzanie przedszkolem" Radca prawny, specjalista prawa oświatowego, redaktor i autor publikacji o tematyce prawnej dla dyrektorów szkół, przedszkoli oraz specjalistów ds. kadrowych w placówkach oświatowych.

wiper-pixel