Najczęściej zadawane pytania

Aby zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na ten temat, przeczytaj Regulamin serwisu

Serwis aktualizowany jest raz w miesiącu – zawsze na koniec miesiąca, po ukazaniu się nowego wydania publikacji „Kadry i płace w oświacie”.

 

Wydawcą serwisu jest Wydawnictwo Wiedza i Praktyka sp. z o.o.

Zaawansowany poziom czasopisma wymaga, aby zespół ekspertów dzielących się swoją wiedzą z Czytelnikami prezentował jak najwyższy poziom merytoryczny. Dlatego piszą dla nas tylko doświadczeni i wiarygodni eksperci z zakresu prawa oświatowego, Karty Nauczyciela, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, bhp, finansów i płac oraz przepisów wykonawczych do oświatowych aktów prawnych.

 

Nasi specjaliści to nie tylko radcowie prawni i prawnicy specjalizujący się w rozwiązywaniu najtrudniejszych problemów kadrowo-płacowych, ale także dyrektorzy szkół - praktycy z wieloletnim doświadczeniem oraz szkoleniowcy na co dzień doradzający szkołom w zakresie stosowania prawa oświatowego, wizytatorzy z kuratorium oświaty, a także specjaliści z wydziałów oświaty organów prowadzących oraz ministerstwa pracy.

Aby poznać kilku z naszych ekspertów, proszę kliknąć tutaj

Oto jak, krok po kroku, zacząć korzystać z serwisu i publikacji Kadry i płace w oświacie:

  • Proszę kliknąć w „OFERTA” i wybrać odpowiednią dla siebie. W formularzu rejestracyjnym proszę wpisać dokładnie wszystkie swoje dane (pola oznaczone * są obowiązkowe).
  • Proszę zwrócić uwagę na poprawność wpisanego adresu e-mail. Po wypełnieniu formularza i kliknięciu na przycisk "wyślij", wyślemy emailowe potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.
  • Na podany przez Państwa adres e-mail przyjdzie wiadomość, a w niej login i hasło. Po kliknięciu w LOGOWANIE (prawy górny róg strony) proszę wpisać swój login i hasło w odpowiednie rubryki, następnie proszę kliknąć Zaloguj.

 

E-mail wysyłamy w ciągu 48 godzin. Zawiera on indywidualną nazwę użytkownika (login) i hasło, które umożliwiają rozpoczęcie korzystania z serwisu.

Dopiero od momentu, gdy otrzymają Państwo ten e-mail, liczy się pierwszy miesiąc abonamentowy.

W przypadku, gdy zapomną Państwo, jak brzmi login, proszę skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta - mailem: cok@wip.pl lub telefonicznie: (22) 518 29 29.

W tym przypadku proszę kliknąć tutaj. Po wpisaniu swojego adresu email, zostanie automatycznie wysłane do Państwa nowe hasło (przyjdzie na Państwa adres email).

W każdej chwili można zrezygnować z korzystania z serwisu i publikacji Kadry i płace w oświacie. Wystarczy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta - mailem: cok@wip.pl, telefonicznie: (22) 518 29 29 lub faksem (22) 617 60 10.

Aby się z nami skontaktować, proszę wysłać e-mail na adres:  grupa.oswiata@wip.pl
W sprawach subskrypcji proszę skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta: cok@wip.pl, 
tel. (22) 518 29 29, faks (22) 617 60 10.

Adres: 
Wydawnictwo "Wiedza i Praktyka"
ul. Łotewska 9A
03-918 Warszawa

Telefon do Centrum Obsługi Klienta

  • 22 518 29 29
  • Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 16:00
  • Poza godzinami pracy naszego Centrum Obsługi Klienta prosimy o kontakt droga mailową na cok@wip.pl 

E-mail

Dane adresowe

  • Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.
  • ul. Łotewska 9a
  • 03-918 Warszawa
wiper-pixel